Yunanistan Nakliye Hizmeti Hakkında

Yunanistan Nakliye Hizmeti Hakkında

Yunanistan Nakliye Hizmeti Hakkında

2003 yılından günümüze,Yunanistan Nakliye başta olmak üzere tüm balkan ülkelerine 50’nin üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağı ile kaliteli hizmet vermektedir. Metroport, teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak Kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetler bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.

Misyonları

Uluslararası arenada lojistik alanda öncü bir firma ve marka olarak 'komple çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirmek.

Tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşıyan,

Entegre hizmetleriyle müşterilerin rekabet güçlerini arttırmayı ilke edinen,Maliyet odaklılık ve sürdürülebilir karlılık anlayışı ile hizmet vermektedir.

Vizyonları

Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak.

Vizyonumuz, entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.

Firmanın Hedefleri

Lojistik'de tüm ilerleyişin bir panel sayesinde ürünün hammade tedariğinden ihracatına kadar bütün evrelerin takibini yapabilmek üzerine çalışmalar yapmaktayız.

Çözüm sunduğumuz müşterilerimizin müşterine; en doğru bilgi, ürün stoğu ve konum bilgisi saglayabilmesine adına Metroport A.Ş. olarak teknolojik altyapı hazırlıyoruz.

Şuanda araçlarımızın %80'i verilerin işlenebilmesi ve takibinin yapılabilmesi adına gerekli ekipmanlarla donatılmış ve kontrol panelimize bağlanmış şekildedir.

Metroport olarak karayolu taşımacılığı organizatörlüğü yapmaktayız.

Metroport Uluslararası Taşımacılık İç ve Dış Ticaret A.Ş olarak Taşımacılık sektöründe 17 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla tenteli, optima, mega ve maxima özmal araçları ile karayolu taşımacılığı organizatörlüğü yapmaktadır.

Firmamız, Türkiye Avrupa arasında karşılıklı olarak komple, parsiyel, grupaj ve ADR sınıfı yük taşımalarını CMR Sigorta Teminatı kapsamında yapmakta olup, Avrupadaki güçlü acenta ağı ile ara taşıma ve son depolama hizmetleri vermektedir.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş