Ücretsiz Sertifika Nasıl Alınır ?

Ücretsiz Sertifika Nasıl Alınır ?

Ücretsiz Sertifika Nasıl Alınır ?

Sertifika Nedir ?

Öncelikle bildiğimiz gibi kurumlar tarafından verilen eğitimlerin başarı ile tamamlandığını gösteren belgeye sertifika denir

bu sertifikaların alınma amacı ise, kişiye göre değişebilir bazıları kendilerini geliştirmek için kariyer hedefleri için alıyor bazıları ise daha çabuk iş bulabilmek amacıyla bu sertifika eğitimlerine katılıyor. tabi sertifika dediğimiz şey olması gerekiyor yani bir yere başvuracaksınız sizinle aynı nitelikte bir adamda başvuru yapmış fakat onun sertifikası var sizin yok tercihleri o adam yönünde olacaktır.


İş Başvurusunda Sertifika Yeterlimidir ?

İşverenin çalışanı veya işe alınacak eleman üzerinde olumlu bir algıya sahip olması için tek şart tabi ki sertifika değildir. Bununla beraber deneyim ve referanslar da kontrol edilebilir. Ancak insan kaynakları ekipleri tarafından bakılan ve dikkat edilen önceliklerin birincisinin deneyim, ikincisinin sertifika, üçüncüsünün de referanslar olduğu bir gerçektir. Buradan da çıkan sonuç sertifika programlarına katılım gösteren bir kişinin öz geçmişinin dikkat çekeceğine yönelik bir gerçektir.


Kimler ücretsiz sertifika alabilir?

Lise ya da üniversite mezunu olsun, herkes ücretsiz sertifika sahibi olabilir.


Ücretsiz Sertifika Nasıl Alırım ?

İstanbul İşletme Enstitusi bu site tam anlamıyla ücretsiz sertifika ihtiyacınızı karşılayacaktır.

İçerisinde her türlü eğitimin bulunduğu bu web sitesi milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalarınızı veriyor.

maatbadan basılmış damgalı bir şekilde istiyorsanız sizden ücret talep ediyorlar. Bu damgalı sertifika 89.90 gibi bir fiyat çekiyorlar size tabi bunu vermek zorunda değilsiniz sistemde sertifikanız ücretsiz şekilde dijital olarak barındırılıyor.


Kaç Tane Sertifika Alabilirim ?

Sertifika için bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar alabilirsiniz, fakat istanbul işletme enstitutüsü ders için bir sınırlandırma getirmiş maksimum panelinizde 3 derse katılım sağlayabiliyorsunuz.


Derslere Katılmam Gerekiyor mu ?

Hayır, Ben SEO İçin Sertifika Eğitimine Başvuru Yaptım Hiç Bir Derse Ve Etkinliğe Katılmadım Sınav Günü Bana Bir Sms Gönderdiler 23:59 da Sınav Hakkınız Bitecek Diye Siteye Girip 5 Dakkada Sınavı Bitirip 90 Puan Aldım Ve Sertifika Sahibi Oldum.


Sertifika Almak İçin Kaç Puan Almam Gerekiyor ?

Online sınav sisteminde 70 puan almanız gerekiyor. eğitmenlerin sizi ders sırasında takip etmeside bir faktör yani siz eğitimlere katılıp ödevlerinizi yerine getirir ve etkinliklere katılırsanız 60 puan aldınız diyelim size eğitim veren öğretmen kanaat notu girerek bunu 70 yapabilir.


Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş