Netflix'te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Nisan 2022)

Netflix'te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Nisan 2022)

Netflix'te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Nisan 2022)

Netflix, 2022’nin dördüncü ayında platformda pek çok sayıda müthiş içerikler yayınlayacak, bu yüzden şimdi yayınlanan en iyi filmleri ve dizileri takip ederek baharı hoş bir içerikle renklendirebilirsiniz.

Netflix, bu ay da harika içeriklere imza etmek için kolları sıvadı. Elite’ın merakla beklenen beşinci sezonu ve Metalciyiz Biz bu ay izleyicinin beğenisine sunulacak. Ayrıca Battle FreestyleArada Bir Yerde, Yaksha: Acımak Yok ve Dirty Lines adlı yepyeni içerikler de bizi bekliyor. Harika filmler de cabası…

Bu arada tüm seçeneklerinizi filtrelemeye ve bu ay Netflix’te ne izleyeceğinize karar vermeye çalışıyorsanız; Narcos (Mexico),Stranger Things ve Squid Game gibi yapımları seveceğiniz; diğer birçok harika yeni Netflix serilerine de göz atabilirsiniz.

Beni Unutma (1 Nisan)

Film, Tyler isimli New York’ta yaşayan ve bir trajedinin tüm aileyi dağıtmasıyla babasına karşı isyan bayrağını çeken bir gencin yaşamını aktarıyor. Tyler, talihin bir cilvesi sonucu Ally ile tanıştığı güne kadar kendisini bahtsız ve biçare bir insan gibi duyumsamıştır. Ally dışında kimse onu anlayamamaktadır. Aşk aklına gelen en son şey olmasına rağmen, Ally’nin beklenmedik şekilde onu ferahlatması sonucu kıza gönlünü yavaş yavaş kaptırır.

Battle Freestyle (1 Nisan)

Amalie ve Mikael’in dans ekibi Paris’te yarışmak için seçilince Amalie buna çok sevinir. Ancak uzun zamandır görüşmediği annesiyle tekrar buluşmak dikkatini dağıtır.

Keşke Benim Olsan 3 (1 Nisan)

Ameliyattan sonra Marta’nın hayatı tehlikede, gerçek aşk ise yanı başındadır. Peki, kalbi eski sırlara ve kör talihine dayanabilecek midir?

Get Organized with The Home Edit 2. Sezon (1 Nisan)

Ev düzenleme uzmanları Clea ve Joanna, ünlülere ve sıradan müşterilere dağınıklıklarını düzenleme, ayıklama ve depolama konusunda yardım ederek şık mekânlar yaratıyor.

The Bubble (1 Nisan)

Lüks bir otelde karantinadayken gişe rekortmeni bir serinin devamını çekmeye çalışan oyuncuları ve film ekibini gizli kaçamaklar, yakınlaşmalar ve sinir krizleri bekler.

Son Otobüs 1. Sezon (1 Nisan)

Bir grup zeki öğrenci, hayatlarını değiştirecek bir okul gezisinin ardından insanlığı acımasız bir drone ordusundan kurtarmak için mücadele verir.

Fuzzly Avcısı Abby Hutcher 2. Sezon (1 Nisan)

Koca yürekli bir kız, ailesinin otelinde yaşayan Fuzzly’lere duygularını keşfetmelerinde, sorunları çözmelerinde ve farklı yanlarını kabullenmelerinde yardımcı olur.

Celeb Five: Behind the Curtain (1 Nisan)

Bir stand-up gösterisinin hazırlık sürecini konu alan bu alaycı belgeselde komedyen kız grubu Celeb Five beyin fırtınası yaparken şakalar ve doğaçlamalar havada uçuşuyor.

Oddbods 3. Sezon (1 Nisan)

Oddsville adında küçük bir şehirde yaşayan tüylü ve renkli yedi arkadaş; oynamayı, maceralar yaşamayı ve her türlü yaratıcı haylazlığa karışmayı sever.

Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk Olmak (1 Nisan)

Bir adam, 1969 yılında Houston’da 10 yaşında bir oğlan olarak yaşadığı anıları paylaşır ve nostaljik hikâyelerle aya yolculuğun fantastik öyküsünü harmanlar.

Black Dog (5 Nisan)

Özel bir lisede sözleşmeli olarak çalışan tutkulu bir öğretmen, öğrencilerinin hayallerine destek olmak için mücadele ederken okuldaki güç dengeleriyle de uğraşır

Öfke Çemberi (6 Nisan)

Bir kadın polis eski erkek arkadaşına reddedemeyeceği bir teklifte bulunur: Ya içeri sızar ve bir holigan çetesine haber verir ya da erkek kardeşi hapse girer.

Ültimatom: Evlilik veya Ayrılık (6 Nisan)

Evlilik mi, ayrılık mı? Bu provokatif reality dizisinde eşleşebilecekleri diğer adaylarla ilişki yaşamayı deneyen çiftlerin aşkı sınavdan geçiyor

Michela Giraud: The Truth, I Swear! (6 Nisan)

Kariyer başarıları, şöhretin kötü yanları, “yuvarlak hatlı” terimine olan nefreti ve baleyle uğraştığı zorlu gençlik yılları… Michela Giraud’nun anlatacak çok şeyi var.

Uzaya Dönüş (7 Nisan)

Elon Musk ve SpaceX mühendisleri, NASA astronotlarını yeniden Uluslararası Uzay İstasyonu’na götürmek ve uzay yolculuğunda çığır açmak üzere tarihî bir görev üstleniyor.

Elite 5. Sezon (8 Nisan)

İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

Arada Bir Yerde (8 Nisan)

Hayatının aşkını trajik bir kazada kaybettikten sonra, kalbi kırık bir genç, ona mezarın ötesinden işaretler gönderdiğine inanmaya başlar.

Kristal Kızlar (8 Nisan)

Yeni bir başrole seçilen ve üzerinde yoğun bir baskı olan genç balerin ile bir başka balerin gerçek dünyadan kaçmalarını sağlayan karmaşık bir dostluğa yelken açar

Metalciyiz Biz (8 Nisan)

Hunter, sıkı bir metal hayranıdır. Hayattaki en büyük hayali iyi bir müzik grubu kurup, yaklaşmakta olan “Grupların Savaşı”nı kazanmaktır. En iyi arkadaşı Kevin’i bateri çalmakla görevlendiren Hunter, okulda gruplarına katılacak bir basçı arar. Ancak sadece çello çalan bir kız bulabilirler. Grup, birlikte çalışarak Grupların Savaşı’nı kazanabilecek midir?

Yaksha: Acımak Yok (8 Nisan)

Tehlikeli bir şehirde gizli bir operasyon ekibini ve liderini araştırmakla görevlendirilen dürüst bir savcı, kendini casuslar arasındaki ölümcül bir savaşın içinde bulur.

Dirty Lines (8 Nisan)

1980’lerde Amsterdam’da girişken bir üniversite öğrencisi, birbirinden tamamen farklı iki kardeşin kurduğu “telefonda seks” hattında yeni bir kariyere adım atar

Yeşil Yumurta ve Salam 2. Sezon (8 Nisan)

Sürprizlerle dolu sıra dışı bir dünyada, taban tabana zıt olan dostlar Guy ve Sam, arkadaşlık ve leziz bir yemek gibi yeni şeyler denemeyi öğrenirler.

Tiger & Bunny 2. Sezon (8 Nisan)

NEXT adlı süper kahramanlar ekibi tarafından korunan hareketli bir metropolde, deneyimli Wild Tiger ile çaylak Barnaby Brooks Jr. iş birliği yapmak zorunda kalır

Tomorrow (9 Nisan)

Bir kaza sonucu yarı insan yarı ruha dönüşen genç bir adam, yeraltı dünyasında özel görevler üstlenen ölüm meleklerinden oluşan bir ekibe katılır.

Gizemli Vakalar (12 Nisan)

Gizli ajanlar Sam ve Kit hafiyelik becerilerini, bilimsel gerçekleri ve havalı araç gereçleri kullanarak hayvanlar âleminin gizemlerini çözmek için dünyayı dolaşıyor.

Dünyanın En Harika Ulusal Parkları (13 Nisan)

Anlatıcılığını ABD eski Başkanı Barack Obama’nın üstlendiği bu çarpıcı belgesel dizisi, dünyanın en görkemli ulusal parklarından bazılarını gözler önüne seriyor.

Casi Feliz 2. Sezon (13 Nisan)

Mütevazı bir şöhrete sahip olan radyo programı sunucusu Sebastián, hâlâ sevdiği eski eşi ve iki çocuğuyla uğraşırken hayatına bir yön vermeye çalışır.

Ultraman 2. Sezon (14 Nisan)

Yıldızlardan gelen bir kahraman, yıllar önce bu dünyadan huzur içinde ayrıldı. Şimdi, Ultraman’in oğlu, Dünya’yı yeni bir uzaylı tehdidinden korumak için öne çıkmalı.

Toprağın Varisleri (15 Nisan)

Becerikli genç Hugo Llor, 14. yüzyıl Barselonası’nda adını duyurmak için çalışıp çabalarken Estanyol ailesine verdiği sözü de unutmaz.

Bir Skandalın Anatomisi (15 Nisan)

Güçlü bir siyasetçi olan James’in eşi Sophie’nin ayrıcalıklı hayatı, skandal yaratacak sırların ortaya çıkması ve James’e korkunç bir suçlama yöneltilmesiyle altüst olur.

Yaşamak İçin Oyna (15 Nisan)

Sahipsiz bir para ödülünü kazanma sevdasına düşen iki arkadaş, 1980’lerden kalma gizemli bir video oyununu yeniden başlatıp dehşet dolu, gerçeküstü bir dünyaya adım atar.

Tanrı Aşkına (16 Nisan)

Samuel kendi hayatını yaşamak için katı dindar ailesini terk eder. Ancak ruhu, gerçek dünya ile geride bıraktığı inancı arasında sıkışıp kalır.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş