Netflixte İzleyebileceğin 10 Dizi Önerisi | TOP 10 !

Netflixte İzleyebileceğin 10 Dizi Önerisi | TOP 10 !

Netflixte İzleyebileceğin 10 Dizi Önerisi | TOP 10 !

Top 10 Listemizin İlk Sırasında Yer Alan Dizi


1- Lucifer :

Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan Lucifer (şeytan),Los Angeles'ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hâkimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir clup açıp fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi (melek) ve babası (tanrı) onu rahat bırakmaz


2- How To Sell Online Drugs ( Fast ) :

hayatının aşkını geri kazanmaya çalışırken, arkadaşıyla birlikte Avrupa'nın en geniş online uyuşturucu şebekesini kuran bir liselinin maceralarını konu ediyor.


3- CONTROL Z :

Control Z dizisinin konusu ise bir öğrencinin arkadaşlarının sırlarını ifşa etmesiyle birlikte lisenin karışmasına sebep olmasını ve ana karakterimizin bu hacker'ı bulma çabaları anlatılıyor


4- The 100 :

Bunun Konusu İsmindende Anlaşılacağı üzere 100 kişilik bir grup halinde gelecekteki yok olmuş dünyaya uzayda yaşayan insanların dünyaya geri dönüp yaşamın olup olmamasını kontrol etmesiyle başlıyor pubgde ki hayatta kalma modu gibi bir dizi


5-Van Helsing :

Vampirlerin Yüzyıllarca Kendini Geliştirip İksirler Hazırlayarak Gün ışığına çıkarsa ne olur adlı bu eserde Vanessa Helsing Vampir Kırması Olan bu başrol vampirleri ısırıp insana çevirebiliyor ve onu zorlu bir yol bekliyor.


6- Elite :

Elite, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas'a kabul edilir. Ergen Liseli Dizisi Gibi gözükebilir fakat dramanın en önde gelen ispanyol dizilerinden biri olan elite 4 sezonuna hazırlanıyor.


7- The Witcher :

Uzun süredir yayınlanması beklenen The Witcher filmi dünyaca ünlü bir kitap uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Netflix platformunda yayınlanmaya başlanan The Witcher dizisi uzun yıllar boyunca huzur içinde yaşayan insanların bir savaşın patlak vermesi sonucu Elfler ve cüceler arasındaki amansız mücadelesini konu alıyor.


8- Frontier :

Frontier dizisinde gerçekleşen olaylar 18. yüzyılda geçiyor. Bu dönemde Kuzey Amerika'da ana geçimin kaynaklarından biri ve en önemlisi olan kürk ticareti üzerinde yoğunlaşılmıştır. ... Kürk ticaretinin gelişmesi ile beraber en başında yerli insanların geçim kaynağı olan bu konu, artık Avrupalıların da dikkatini çeker. Tarih Dizisi Seven Kişilerin gözünü doyuracak bir yapım başrolde Jason Momoa'nın oynadığı bu dizi izlemeye değer bir yapım.


9- Atiye :

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.


10- MORTEL :

Mortel, Vudu ruhundan güç alan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Aynı lisede okuyan Sofiane, Victor ve Luis birbirilerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan üç gençtir. Vudu ruhundan güç alan gençler, Sofiane'in kardeşinin katilini bulmak için birlikte hareket etmeye karar verir. ( Evet Buna Liseli dizisi diyebiliriz.)


Daha çok dizi var tabiki fakat çok fazla bilinen dizileri la cassa de papel,spartacus,prison break gibi dizileri konu almak istemedim onları izlemişsinizdir diye umuyorum.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş